Krievijas tenisa federācijas komanda izcīna Deivisa kausu

Krievijas tenisa federācijas komanda svētdien finālā Madridē pārspēja horvātus un trešo reizi kļuva par Deivisa kausa ieguvēju, vēstīja BBC.

Finālmačā krievus vadībā izvirzīja Andrejs Rubļovs, kurš ar 6-4, 7-6 (7-5) uzvarēja Bornu Gojo, savukārt pasaules ranga vicelīderis Daniils Medvedevs ar 7-6 (9-7), 6-2 pārspēja Marinu Čiliču. Tādējādi Krievijas tenisa federācijas komanda finālā ieguva izšķirošu 2:0 pārsvaru.

Krievijas tenisa federācijas sieviešu komanda iepriekš uzvarēja arī Billijas Džīnas Kingas kausa izcīņā. Krievi ir ceturtā komanda, kam vienā gadā izdevies uzvarēt gan vīriešu, gan sieviešu prestižākajos valstu komandu turnīros.

Savukārt Latvijas tenisistiem cīņā par palikšanu Deivisa kausa Pasaules otrajā grupā būs jātiekas ar Taizemi, kļuva zināms svētdien notikušajā izlozē. Mačs paredzēts Taizemē 2022.gada 4. un 5.martā.

Latvijas tenisisti septembrī Pasaules otrajā grupā zaudēja Turcijai un mačā pret Taizemi būs iespēja neizkrist uz zemāku līmeni.