Gulbja pirmais pretinieks Marseļas tenisa turnīrā būs francūzis Šardī

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis pērn izcīnīto Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) Marseļas turnīra čempionu titula aizstāvēšanu sāks astotdaļfinālā pret francūzi Žeremī Šardī, liecina rīkotāju informācija.

Tas kļuva zināms pēc pirmās kārtas spēles otrdien, kurā Šardī, kurš pasaules rangā ieņem 35.vietu, ar 4-6, 6-3, 6-2 uzvarēja citu Francijas tenisistu Dāvidu Guezu.

Gulbis, kurš pasaules rangā ieņem 13.vietu, turnīrā, kura uzvarētājs nopelnīs 250 reitinga punktus, ir izlikts ar 3.numuru, tāpēc pirmajā kārtā viņš bija brīvs.

Ar Šardī Gulbis iepriekš ticies četras reizes un guvis trīs uzvaras.

Pērn Gulbis Marseļas turnīra finālā pārspēja francūzi Žo Vilfrīdu Congu, tiekot pie sava sestā ATP turnīru uzvarētāja titula karjerā.

Šo sezonu Latvijas tenisists sācis neveiksmīgi, jo pirmajās trīs spēlēs ir zaudējis. Viņš cieta neveiksmes Oklendas un Roterdamas turnīru pirmās kārtas spēlēs, kā arī Austrālijas atklātajā čempionātā.

Marseļā galvenais favorīts ir kanādietis Milošs Raoničs, kurš izlikts ar pirmo numuru, bet otrais numurs ticis šveicietim Stenam Vavrinkam.

Turnīrs, kura balvu fonds ir 632 840 eiro liels, notiek uz cietā seguma kortiem telpās.