Gulbis sasniedz ceturtdaļfinālu «Challenger» sērijas tenisa turnīrā

Latvijas spēcīgākais tenisists Ernests Gulbis trešdien Itālijā divos setos ar 6-1, 6-4 otrajā kārtā uzveica Kazahstānas spēlētāju Dmitriju Popko un iekļuva "Challenger" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Tenisa Profesionāļu asociācijas (ATP) rangā Gulbis ieņem 187.vietu, savukārt Popko ir 170. pozīcijā.

Spēlē par vietu pusfinālā Gulbja pretinieks būs ar septīto numuru izliktais mājinieks Lorenco Museti (ATP 122.) vai Slovākijas tenisists Lukāšs Lacko (ATP 186.).

Jau vēstīts, ka pirmajā kārtā Gulbis pārspēja mājinieku Raulu Brankaco (ATP 373.) un pārtrauca 10 zaudējumu sēriju.  Iekļūšana ceturtdaļfinālā Gulbim nodrošināja 25 punktus ATP rangā.

Turnīrs Bjellas pilsētā ar 132 000 eiro balvu fondu cietā seguma laukumos noslēgsies svētdien.

"Challenger" sērijā piedalās lielākoties tenisisti, kas pēc vietas rangā netiek spēlēt ATP tūres turnīros.