Gulbis pirmajā kārtā Delrejbīčas tenisa turnīrā trīs setos piekāpjas Opelkam

Ernests Gulbis otrdien Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) turnīrā ASV pilsētā Delrejbīčā vairāk nekā divarpus stundas ilgušā spēlē zaudēja mājiniekam Reilijam Opelkam cīņā par vietu otrajā kārtā, liecina rīkotāju informācija. Trīs setu duelī Gulbis atzina pretinieka pārākumu ar 7-6 (7-5), 4-6, 6-7 (4-7).

Pirmajā setā Gulbis atspēlēja piecas breikbumbas un nodrošināja uzvaru taibreikā, turpretim otrajā setā Opelkam pietika ar vienu pretinieka servē gūtu punktu, lai revanšētos. Izšķirošajā trešajā setā abi tenisisti noturēja savu servi, bet taibreikā pārāks bija 2,11 metrus garais mājinieks.

ATP rangā Gulbis šonedēļ ir 224.vietā, savukārt Delrejbīčā ar ceturto numuru izliktais Opelka ieņem 54. pozīciju.

Pamatturnīrā Gulbis iekļuva pēc divām uzvarām kvalifikācijā, pārspējot Kolumbijas tenisistu Danielu Elahi Galanu (ATP 144.) un austrālieti Bernardu Tomiču (ATP 191.). Par kvalifikācijas pārvarēšanu Gulbis nopelnīja 12 ranga punktus, kas gan viņa pozīcijas reitingā būtiski neuzlabos.

Iepriekš karjerā Gulbis divreiz kļuva par Delrejbīčas turnīra uzvarētāju, paliekot nepārspēts 2010. un 2013.gadā.

Delrejbīčas turnīrs ar vairāk nekā 670 000 dolāru balvu fondu cietā seguma laukumos noslēgsies svētdien.