Gulbis Marseļas turnīrā tiek ceturtdaļfinālā

Ernests Gulbis ceturtdien Francijā ar 6-3, 5-7, 6-4 uzvarēja spāni Roberto Bautistu Agutu Marseļas turnīra otrajā kārtā un iekļuva ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija. Gulbis turnīrā aizvadīja pirmo spēli, jo ir izlikts ar trešo numuru un pirmajā kārtā bija brīvs.

Pirmajā setā Gulbis itin pārliecinoši bija pārāks, taču spānis otrajā setā spēja revanšēties. Izšķirošajā trešajā setā spraiga spēkošanās ilga līdz priekšpēdējam geimam, kad pasaules rangā 23.vietā ierindotais Gulbis izcīnīja punktu pretinieka servē un turpinājumā nodrošināja uzvaru divas stundas un 15 minūtes ilgušajā cīņā.

Līdzšinējās divās savstarpējās spēlēs viena uzvara bija arī Bautistam Agutam, kurš reitingā ir 51.vietā. Cīņā par vietu pusfinālā Gulbja pretinieks būs ranga 41.vietas īpašnieks francūzis Nikolass Maū, kurš otrajā kārtā uzveica lietuvieti Ričardu Beraņķi.

Turnīrā ar 620 000 eiro balvu fondu uzvarētājs nopelnīs 250 reitinga punktu. Galvenais favorīts Marseļā ir pasaules devītā rakete francūzis Rišārs Gaskē.