Gulbis garā trīs setu mačā zaudē Monpeljē turnīra otrajā kārtā

Latvijas vīriešu tenisa līderis Ernests Gulbis ceturtdien Monpeljē turnīra otrajā kārtā vairāk nekā divarpus stundas ilgušā mačā trīs setos ar 6-7 (5-7), 6-4, 4-6 zaudēja Moldovas spēlētājam Radu Albotam un netika ceturtdaļfinālā, liecina organizatoru informācija.

Iekļūšana otrajā kārtā Gulbim nodrošināja 20 punktus pasaules rangā, kur viņš šonedēļ ir 83.vietā, bet Albots noslēdz devīto desmitu.

Albots pirmajā setā izmantoja tikai vienu no 10 breikbumbām, turpretim Gulbis realizēja savu vienīgo iespēju pretinieka servē, un uzvarētāja noteikšanai tika spēlēts taibreiks. Gulbja dubultkļūda servē ļāva Albotam taibreika galotnē iegūt izšķirošu pārsvaru, moldāvam arī nodrošinot uzvaru setā.

Toties otrajā setā Gulbis ar breiku izvirzījās vadībā 5-4 un savā servē panāca izlīdzinājumu mačā. Izšķirošajā trešajā setā Latvijas tenisists nonāca iedzinējos ar 0-2 un deficītu likvidēt vairs nespēja.

Jau vēstīts, ka pirmajā kārtā Gulbis pārspēja poli Hubertu Hurkaču (ATP 73.). Francijā Gulbis aizvadīja pirmo turnīru kopš Austrālijas atklātā čempionāta, kur savainojuma dēļ izstājās pirmajā kārtā.

Monpeljē turnīrs ar teju 590 000 eiro balvu fondu noslēgsies svētdien. Ar pirmo numuru turnīrā, kas risinās telpās cietā seguma laukumos, ir izlikts mājinieks Liks Puijs, kurš pasaules rangā ieņem 17.vietu.