Gulbis «Challenger» sērijas tenisa turnīrā zaudē cīņā par ceturtdaļfinālu

Tenisists Ernests Gulbis ceturtdien "Challenger" sērijas turnīrā Beļģijā zaudēja otrās kārtas spēlē un netika ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Gulbis teju divarpus stundas ilgušā cīņā trīs setos ar 7-6 (8-6), 2-6, 3-6 piekāpās kvalifikāciju pārvarējušajam Beļģijas tenisistam Gotjē Oklēnam. Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā Gulbis ieņem 314. vietu, savukārt Oklēns ir ierindots 338. pozīcijā.

Jau vēstīts, ka kvalifikācijā Gulbis uzvarēja britu Čārlzu Brūmu (ATP 377.), bet izšķirošajā otrajā kārtā cīņu pret mājinieku Tibo Kolsonu (ATP 671.) nepabeidza savainojuma dēļ. Tomēr veiksmīgā zaudētāja statusā Latvijas tenisists iekļuva pamatturnīrā, kur pirmajā kārtā uzveica slovāku Lukāšu Kleinu (ATP 141.).

"Challenger" sērijas turnīrs Otinjī-Luvēnlenēvā risinās cietā seguma laukumos, tenisistiem cīnoties par 145 000 eiro balvu fondu. "Challenger" turnīros lielākoties piedalās tenisisti, kas pēc vietas rangā netiek spēlēt ATP tūrē.

Gulbis gatavojās Deivisa kausa mačam februāra sākumā pret Izraēlu, kas viņam būtu karjerā pēdējais starts Latvijas izlasē. Par Latvijas Tenisa savienības prezidentu kļuvušais Gulbis iepriekš Latvijas Televīzijā paskaidroja, ka dosies uz turnīriem Spānijā un Beļģijā, lai Deivisa kausa spēlēs "Arēnā Rīga" būtu iespējami labākajā formā. Iepriekš turnīrā Tenerifē viņš pārvarēja kvalifikāciju, bet pamatturnīrā zaudēja pirmajā kārtā.