Gulbis «Challenger» sērijas tenisa turnīrā Horvātijā iekļūst pamatturnīrā

Latvijas spēcīgākais tenisists Ernests Gulbis pirmdien Horvātijā uzvarēja "Challenger" sērijas turnīra izšķirošajā kvalifikācijas kārtā un nodrošināja vietu pamatsacensībās, liecina organizatoru informācija.

(papildināts ar Ernesta Gulbja pretinieku pamatturnīra pirmajā kārtā)
Kvalifikācijas otrajā kārtā Gulbis trīs setos ar 7-6 (7-5), 1-6, 6-4 pārspēja japāni Tacumu Ito. Gulbis pirmdien publicētajā Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā ir 185. pozīcijā, savukārt Ito ieņem 221.vietu.

Vēlāk pirmdien kļuva zināms, ka Gulbja pirmais pretinieks pamatturnīrā būs rīkotāju īpašo ielūgumu saņēmušais mājinieks Borna Gojo (ATP 238.).

Jau vēstīts, ka pirmajā kvalifikācijas kārtā Gulbis uzveica rīkotāju īpašo ielūgumu saņēmušo krievu Jevgēņiju Tjurņevu (ATP 296.).

Zagrebas "Open" ar teju 45 000 eiro balvu fondu māla seguma laukumos Horvātijas galvaspilsētā noslēgsies sestdien, 15.maijā.

"Challenger" sērijā piedalās lielākoties tenisisti, kas pēc vietas rangā netiek spēlēt ATP tūres turnīros. Spēcīgākie tenisisti ir pulcējušies Romā, kur svētdien sākās 1000 punktu turnīrs. Tās ir nozīmīgākās sacensības līdz Francijas atklātajam čempionātam, kas Parīzē startēs maija beigās.