Gulbim Halles turnīrs beidzas otrajā kārtā

Ernests Gulbis ceturtdien ar 6-7 (5-7), 4-6 zaudēja vācietim Tomijam Hāsam Halles turnīra otrajā kārtā, informēja Tenisa profesionāļu asociācija (ATP). Gulbim nekādi neizdevās pietuvoties punktu gūšanai pretinieka servē, un cīņā pret pasaules ranga 11.vietas īpašnieku nelīdzēja arī pašaizliedzīgā atspēlēšanās pirmajā setā.

Gulbis līdz otrā seta vidum atspēlēja visas pretinieka iegūtās breika iespējas, tomēr panākumam ar to bija par maz. Pirmajā setā, kur katrs tenisists krāja punktus savā servē, Hāss uzvarēja taibreikā, bet otrajā setā mājiniekam panākumu nodrošināja punkts Gulbja servē.

Līdz otrajā setā izšķirošajam piektajam geimam Gulbis mačā bija atspēlējis jau 16 breikbumbas, līdz Hāss tomēr spēja pretinieka servē paņemt punktu un iegūt 3-2 pārsvaru. Turpinājumā Gulbim neizdevās pietuvoties punktam Hāsa servē, kas nodrošināja ar trešo numuru izliktajam pretiniekam mierīgāku ceļu uz ceturtdaļfinālu. Gulbis spēlē ne reizi netika līdz breika iespējai Hāsa servē.

Gulbis un Hāss šogad tikās trešo reizi, un iepriekšējās cīņās katrs bija izcīnījis pa uzvarai.

Vācijā uz zāles seguma notiekošajā turnīrā, kur tenisisti var gatavoties gada trešajam "Grand Slam" turnīram - Vimbldonas čempionātam, Gulbis nopelnīja 20 reitinga punktu. Halles turnīra balvu fonds ir 683 665 eiro.

Jau ziņots, ka pasaules rangā 38.vietā ierindotais Gulbis pirmajā kārtā uzvarēja Kipras tenisistu Markosu Bagdati. Hāss pirmajā kārtā, kā augstāk izlikts spēlētājs, bija brīvs.