Grīnvalds vienīgais no pašmāju tenisistiem tiek Rīgas «Futures» turnīra ceturtdaļfinālā

Iepriekš kvalifikāciju pārvarējušais Roberts Grīnvalds trešdien Rīgā uzvarēja Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) "Futures" sērijas turnīra pamatsacensību otrajā kārtā un vienīgais no mājiniekiem iekļuva ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija. Tālāk par otro kārtu netika Artūrs Lazdiņš.

Grīnvalds divos setos ar 6-1, 6-1 uzveica Baltkrievijas spēlētāju Ivanu Ļutareviču. Cīņā par vietu pusfinālā Grīnvalda pretinieks būs galvenais favorīts Krievijas tenisists Ronalds Slobodčikovs, kurš Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā ieņem 549.vietu.

Pēc uzvaras Grīnvalds intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka nospēlējis ļoti stabili, savukārt pretiniekam mačs neizdevās.

Savukārt Lazdiņš astotdaļfinālā ar 1-6, 1-6 piekāpās Krievijas tenisistam Matvejam Miņinam, kurš izlikts ar sesto numuru. Vēl trīs Latvijas spēlētāji zaudēja pamatturnīra pirmajā kārtā.

ITF sākuma līmeņa turnīrs ar 15 000 dolāru balvu fondu ir vienīgais Latvijā, kur var nopelnīt punktus pasaules rangā. Uzvarētājs  saņems 18 punktus.