Francijas atklātā tenisa čempionāta finālā Vavrinka uzveic Džokoviču

Francijas atklātā tenisa čempionāta finālā šveicietis Stans Vavrinka svētdien Parīzē uzveica pasaules vīriešu vienspēļu ranga līderi serbu Novaku Džokoviču, liecina rīkotāju informācija.

Vavrinka, kurš turnīrā bija izlikts ar 8.numuru, finālā uzvarēja Džokoviču ar rezultātu 4-6, 6-4, 6-3, 6-4. Serbu tenisists nebija zaudējis iepriekšējos 28 mačus pēc kārtas.

Šveices tenisistam šis ir otrais "Grand Slam" sērijas tituls. Vavrinka pērn uzvarēja Austrālijas atklātajā tenisa čempionātā.

Džokovičs un Vavrinka iepriekš bija tikušies 20 reizes, kurās 17 uzvaras izcīnīja Serbijas tenisists.

Francijas atklātajā tenisa čempionātā finālā Džokovičs iepriekš bija spēlējis divas reizes, abās zaudējot spānim Rafaelam Nadalam.

Vavrinka līdz šim savu labāko rezultātu Francijas atklātajā tenisa čempionātā uzrādīja 2013.gadā, kad sasniedza ceturtdaļfinālu, kurā piekāpās Nadalam.

Jau vēstīts, ka vīriešu turnīrā Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis pagājušajā trešdienā četros setos otrās kārtas mačā zaudēja francūzim Nikolā Maū.

Sieviešu vienspēļu turnīrā uzvarēja pasaules ranga līdere amerikāniete Serena Viljamsa, kura finālā ar 6-3, 6-7 (2-7). 6-2 uzvarēja čehieti Lūciju Šafāržovu.