Federers pirmo reizi kopš 2004.gada netiek «Grand Slam» turnīra ceturtdaļfinālā

Pieredzējušais šveicietis Rodžers Federers pirmdien "US Open" trijos setos ar 6-7 (3-7), 3-6, 4-6 zaudēja Spānijas tenisistam Tomijam Robredo un pirmo reizi kopš 2004.gada "Grand Slam" turnīros palika ārpus ceturtdaļfinālistu skaita, informēja turnīra rīkotāji.

Aizejošā sezona 32 gadus vecajam Federeram "Grand Slam" turnīros izvērtās neveiksmīga, jo pirmo reizi kopš 2002.gada viņš ne reizi netika finālā. Federers līdzšinējā karjerā ir uzvarējis 19 "Grand Slam" turnīros, tostarp piecreiz ASV atklātajā čempionātā.

Zaudējis Robredo, Federers teica, ka neveiksmē vainojams pats, jo izšķirošajos brīžos nav spējis nospēlēt, kā nepieciešams. Iepriekš visās 10 savstarpējās spēlēs Federers Robredo bija uzvarējis.

Robredo pirmo reizi karjerā "US Open" spēlēs ceturtdaļfinālā, kur tiksies ar savu tautieti Rafaelu Nadalu, kurš ceturtajā kārtā ar 6-7 (4-7), 6-4, 6-3, 6-1 uzveica vācieti Filipu Kolšreiberu. Nadals šosezon ir guvis uzvaras deviņos Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) turnīros, turklāt cietā seguma kortos viņš pretiniekus pieveicis 19 spēlēs pēc kārtas.

Astotajā "Grand Slam" turnīrā pēc kārtas ceturtdaļfinālā iekļuva Spānijas spēlētājs Davids Ferers, kurš ar 7-6 (7-2), 3-6, 7-5, 7-6 (7-3) uzveica serbu Janko Tipsareviču. Ferera pretinieks cīņā par vietu pusfinālā būs francūzis Rišārs Gaskē, kam piecos setos izdevās pārspēt Kanādas spēlētāju Milošu Raoniču - 6-7 (4-7), 7-6 (7-4), 2-6, 7-6 (11-9), 7-5.