Federers desmito reizi 11 gados sasniedz «US Open» ceturtdaļfinālu

Pieckārtējais turnīra čempions Šveices veterāns Rodžers Federers otrdien ar uzvaru 6-4, 6-3, 6-2 pār Spānijas tenisistu Roberto Bautistu Agutu iekļuva "US Open" ceturtdaļfinālā, kur spēlēs 10. reizi pēdējos 11 gados, informēja organizatori.

Ar otro numuru izliktā Federera pretinieks cīņā par vietu pusfinālā būs francūzis Gēls Monfiss, kurš ceturtajā kārtā pārspēja ar septīto numuru izlikto Bulgārijas spēlētāju Grigoru Dimitrovu - 7-5, 7-6 (8-6), 7-5. Ceturtajā kārtā turnīrs beidzās Ernestu Gulbi iepriekš pieveikušajam austrietim Dominikam Tīmam, kurš zaudēja čeham Tomāšam Berdiham - 1-6, 2-6, 4-6. Berdiha nākamais pretinieks būs Horvātijas spēlētājs Marins Čiličs.

Savukārt pasaules ranga līderis serbs Novaks Džokovičs ceturtdaļfinālā tiksies ar Lielbritānijas tenisistu Endiju Mareju, bet šveicieša Stana Vavrinkas pretinieks būs Japānas tenisists Kei Nisikori.

Sieviešu vienspēlēs jau ir zināms pirmais pusfināla pāris - ķīniete Šuai Pena tiksies ar Karolīnu Vozņacki no Dānijas. Otrs pusfināla pāris kļūs zināms trešdien, kad pasaules ranga līdere amerikāniete Serena Viljamsa tiksies ar Flāviju Penetu no Itālijas, bet Baltkrievijas spēlētāja Viktorija Azarenka dosies laukumā pret krievieti Jekaterinu Makarovu.

Gada pēdējais "Grand Slam" turnīrs Ņujorkā risināsies līdz 8.septembrim.