Favorīti Sabaļenka un Medvedevs sasniedz ASV atklātā tenisa čempionāta pusfinālus

Ar otro numuru izliktie Arina Sabaļenka un Daniils Medvedevs otrdien Ņujorkā guva uzvaras ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālos un turpinās cīņu par sezonas pēdējā "Grand Slam" turnīra lauriem, liecina rīkotāju informācija.

Sievietēm Baltkrievijas tenisiste Sabaļenka ar 6-1, 6-4 uzveica čehieti Barboru Krejčīkovu un nākamajā spēlē tiksies ar 18 gadus veco kanādieti Leilu Fernandesu, kura trīs setos pārspēja turnīra piekto raketi Ukrainas spēlētāju Elinu Svitoļinu - 6-3, 3-6, 7-6 (7-5). Fernandesa ir jaunākā ASV atklātā čempionāta pusfināliste kopš Marijas Šarapovas starta 2005.gadā. Sabaļenka kopš galvenās favorītes austrālietes Ešlijas Bārtijas zaudējuma trešajā kārtā ir turnīrā visaugstāk izliktā spēlētāja.

Atlikušie divi ceturtdaļfināli notiks trešdien - Lielbritānijas tenisiste Emma Radukanu spēlēs pret šveicieti Belindu Benčiču, bet čehietes Karolīnas Plīškovas pretiniece būs Grieķijas spēlētāja Marija Sakari.

Vīriešiem Krievijas tenisistam Medvedevam dalību pusfinālā nodrošināja uzvara 6-3, 6-0, 4-6, 7-5 pār kvalifikācijā spēlējušo Nīderlandes tenisistu Botiču van de Zandšulpu. Medvedeva nākamais pretinieks būs kanādietis Fēlikss Ožjē-Aliasims, kurš bija vadībā ar 6-3, 3-1 pret Karlosu Alkarasu, kad Spānijas tenisists savainojuma dēļ no cīņas turpināšanas atteicās.

Galvenais favorīts serbs Novaks Džokovičs ceturtdaļfinālā trešdien spēlēs pret Itālijas tenisistu Mateo Beretīni, savukārt Vācijas spēlētāja Aleksandra Zvereva pretinieks būs dienvidafrikānis Loids Hariss.

Turnīrs ar 57,5 miljonu dolāru balvu fondu Ņujorkā cietā seguma laukumos ilgs līdz 12. septembrim.