Daugavpilī pošas jauniešu turnīram, Tenisa savienībā un pašvaldībā to dēvē par nesaskaņotu pašdarbību

Vēl pirms valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām sestdien, 30.maijā, Daugavpilī iecerēts rīkot pilsētas mēroga tenisa turnīru jauniešiem. Latvijas Tenisa savienībā (LTS) un Daugavpils Sporta pārvaldē Latvijas Radio uzzināja, ka rīkotāju plāni turnīra organizēšanā nav saskaņoti un plāni kaldināti uz savu roku.

LTS ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks pastāstīja, ka oficiāls turnīru kalendārs stāsies spēkā pēc ārkārtējās situācijas beigām. Lejnieks atturējās vērtēt, kas par sacensībām Daugavpilī tiek plānotas. "Tā ir sava veida pašdarbība no laukuma pārvaldnieka vai attiecīgi no tā, kas to organizē," teica Lejnieks. 

Kārlis Lejnieks par turnīru DaugavpilīMāris Bergs

Savukārt Daugavpils Sporta pārvaldes vadītājs Juris Stivriņš Latvijas Radio teica, ka viņa pārraudzītā organizācija nav plānotā turnīra organizatore, tādēļ par tā rīkošanu nevar atbildēt. 

Juris Stivriņš par tenisa turnīru DaugavpilīMāris Bergs

"Šis [tenisa] pasākums netika saskaņots ar [Daugavpils] Sporta pārvaldi. No viņiem [rīkotājiem] nesaņēmām nekādu pieteikumu vai iesniegumu. Ja viņi sāka to rīkot, lai par to atbild," uzsvēra Stivriņš.

Vietnē gorod.lv publicētā informācija liecina, ka turnīrs iecerēts jaunuzceltos tenisa kortos pie Kultūras pils. Turnīra nolikums paredz iespēju piedalīties 32 dalībniekiem līdz 16 gadu vecumam.

Daugavpils pašvaldībā Latvijas Radio vēlāk trešdien informēja, ka turnīra rīkotāji piekrituši sacensības sestdien nerīkot.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Teniss
Sports
Jaunākie
Interesanti