Čehijas tenisiste Muhova uzveic ranga līderi Bārtiju cīņā par pusfinālu Austrālijā

Galvenā favorīte mājiniece Ešlija Bārtija dalību Austrālijas atklātajā tenisa čempionātā trešdien noslēdza ar zaudējumu ceturtdaļfinālā čehietei Karolīnai Muhovai, kura bija pārāka trīs setos 1-6, 6-3, 6-2, informēja organizatori.

Spēlējot tukšu tribīņu priekšā, Muhova pirmo reizi karjerā nodrošināja iespēju piedalīties "Grand Slam" līmeņa pusfinālā. Turnīru Melburnā ar 25. numuru izliktā Muhova sāka ar uzvaru pār Latvijas pirmo raketi Aļonu Ostapenko.

Austrāliešu cerības uz pašmāju uzvarētāju turnīrā nav piepildījušās jau 43 gadus.

Divu ASV tenisistu duelī cīņā par pēdējo ceļazīmi uz pusfinālu Dženifera Breidija ar 4-6, 6-2, 6-1 uzveica Džesiku Pegulu. Breidija turnīrā ir pēdējā atlikusī tenisiste, kas pēc ierašanās uz gada pēdējo "Grand Slam" turnīru Austrālijā nonāca divu nedēļu stingrā izolācijā bez iespējām pamest viesnīcas istabu. Breidija otro reizi spēlēs "Grand Slam" turnīra pusfinālā - pērn viņai ASV atklātajā čempionātā ceļu uz finālu aizšķērsoja japāniete Naomi Osaka.

Jau vēstīts, ka otrdien pusfinālā iekļuva turnīra trešā rakete Osaka un ASV tenisiste Serena Viljamsa, kuras tiksies savstarpējā duelī.

Vīriešiem pusfinālā ranga līdera serba Novaka Džokoviča pretinieks būs kvalifikāciju pārvarējušais Krievijas tenisists Aslans Karacevs.

Divu Krievijas tenisistu duelī trešdien vietu pusfinālā nodrošināja Daniils Medvedevs, ar 7-5, 6-3, 6-2 pārspējot Andreju Rubļovu. Atlikušajā ceturtdaļfinālā Spānijas tenisists Rafaels Nadals mērosies spēkiem ar grieķi Stefanu Cicipu.

Pusfinālu sasniegušajiem spēlētājiem ir arī cita laba ziņa, jo Viktorijas štatā gatavojas atcelt karantīnu un sāka skatītājiem pārdot biļetes uz ceturtdien paredzētajām spēlēm.

Austrālijas atklātais čempionāts ilgs līdz svētdienai, 21. februārim.