Bijušais «Australian Open» čempions Vavrinka netiek ceturtdaļfinālā

Aizpērn par Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētāju kļuvušais Šveices tenisists Stans Vavrinka pirmdien ceturtajā kārtā piekāpās kanādietim Milošam Raoničam un gada pirmajā "Grand Slam" turnīrā netika ceturtdaļfinālā. Raoničs bija pārāks piecos setos ar 6-4, 6-3, 5-7, 4-6, 6-3, informēja organizatori.

(papildināts ar Endija Mareja uzvaru)
Raoniča pretinieks cīņā par vietu pusfinālā būs francūzis Gēls Monfiss. Vavrinka šogad turnīrā bija izlikts ar ceturto numuru, tomēr viņam neizdosies atkārtot 2014.gadā gūto panākumu, kad šveicietis no Melburnas mājup devās čempiona godā.

Vēlajā vakarā spēlē turnīra otrā rakete brits Endijs Marejs trijos setos pārspēja mājinieku favorītu Bernardu Tomiču - 6-4, 6-4, 7-6 (7-4). Mareja pretinieks ceturtdaļfinālā būs spānis Davids Ferers.

Sieviešu konkurencē ceturtdaļfinālu sasniedza divkārtējā "Australian Open" čempione baltkrieviete Viktorija Azarenka, kura pirmdien ceturtajā kārtā ar 6-2, 6-4 pārspēja Čehijas spēlētāju Barboru Stricovu. Bijusī pasaules ranga līdere Azarenka Melburnā palika nepārspēta 2012. un 2013.gadā, bet vēlāk viņas karjeru sarežģīja savainojumi.

Azarenkas nākamā pretiniece būs ar septīto numuru izliktā vāciete Angelika Kerbere. Gada pirmais "Grand Slam" turnīrs beigsies svētdien.