Tenisiste Semeņistaja ar uzvaru W-60 turnīrā izcīna līdzšinējās karjeras lielāko titulu

Latvijas tenisiste Darja Semeņistaja svētdien Prāgā uzvarēja Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) W-60 sērijas turnīrā un izcīnīja savu līdz šim lielāko titulu.

Finālā Semeņistaja, kura turnīrā bija izsēta ar astoto numuru un WTA rangā ieņem 215.vietu, ar rezultātu 2-6, 6-3, 6-4 pārspēja sacensību ceturto raketi, spānieti Džesiku Bouzasu-Maneiro (WTA 182.).

Uzvara turnīrā deva 80 WTA ranga punktus, kas viņai pirmo reizi karjerā ļaus iekļūt labāko divsimtniekā un pretendēt uz dalību Francijas atklātā čempionāta kvalifikācijā.

ITF līmenī Semeņistaja izcīnījusi 12 vienspēļu titulus, šosezon uzvarot arī W-40 sērijas turnīrā Mehiko.

Dubultspēļu sacensībās Prāgā Semeņistaja apstājās otrajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā.