Valdība piešķir 5,9 miljonus eiro sporta infrastruktūras projektiem

Valdība otrdien apstiprinājusi papildu investīciju sadali 5,9 miljonu eiro apmērā, kas tiks novirzītas uz deviņu valsts nozīmes sporta infrastruktūras attīstības projektu īstenošanu, informē Izglītības un zinātnes ministrija (IZM).

900 tūkstoši eiro piešķirti olimpiskā centra “Rēzekne” būvniecībai, pa 800 tūkstošiem piešķirti tenisa centra “Lielupe” attīstības projekta īstenošanai, J. Daliņa stadiona rekonstrukcijai un vieglatlētikas manēžas būvniecībai, olimpiskā centra “Ventspils” attīstības projekta īstenošanai, slēgtās futbola halles būvniecībai Liepājā un airēšanas bāzes būvniecībai Jelgavā.

300 tūkstoši eiro nonāks Cēsīs un paredzēti pilsētas stadiona rekonstrukcijas projekta īstenošanai. Tieši tikpat naudas atvēlēts arī futbola stadiona “Esplanāde” rekonstrukcijai Daugavpilī un Alūksnes sporta halles būvniecībai.  

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu, piešķirto finansējumu IZM pašvaldībām pārskaitīs tikai pēc tam, kad pašvaldība būs izvērtējusi faktiski plānoto veicamo izdevumu un darbu apmaksu. Tāpat ministrijai būs jāpārliecinās par pašvaldību iespējām nodrošināt piešķirto valsts budžeta līdzekļu apguvi līdz šā gada beigām.

 

Piemērota sporta infrastruktūra ir viens no būtiskākajiem priekšnoteikumiem, lai Latvijā, saskaņā ar Sporta politikas pamatnostādnēs 2014.–2020.gadam definēto, kvalitatīvi attīstītos visi četri sporta politikas virzieni – bērnu un jauniešu sports,  sports visiem (tautas sports), augstu sasniegumu sports un pielāgotais sports.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sporta politika
Sports
Jaunākie
Interesanti