Sporta ziņas

Latvijas čempionāta pusfināls volejbolā. OC «Limbaži/MSĢ» - «RTU/Robežsardze»

Sporta ziņas

Latvijas futbola virslīga, FK «Metta/ LU» - «Riga FC»

LFSP kopsapulce

Latvijas Sporta federāciju padome nobalso par labas pārvaldības principu ievērošanu

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) kopsapulcē ceturtdien viens no punktiem bija statūtu maiņa, kurā organizācijas biedri nobalsoja par labas pārvaldības principu ievērošanu. Organizācija, kurā pārstāvētas teju visas Latvijas sporta federācijas, pieņēma arī vairākus citus lēmumus un akcentēja sporta problēmas.

LSFP ir organizācija, kas valsts piešķirto finansējumu sportam pēc īpašiem kritērijiem pārdala attiecīgajām federācijām. Šī gada kopsapulci apmeklēja 80 dažādas federācijas.

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sporta departamenta vadītājs Edgars Severs uzsvēra, ka ne visas federācijas Latvijā pašlaik ir labi pārvaldītas. Vārdā nevienu Severs gan nenosauca, bet piebilda, ka pašas federācijas zina, par kurām ir runa. 

Tieši par labas pārvaldības principu pārkāpšanu jau kopš pērnā decembra pie valsts finansējuma netiek Teikvondo federācija, bet dažādu finanšu pārkāpumu dēļ finansējums apturēts arī Cīņas federācijai.

Jau vairāk nekā gadu tiek strādāts pie jaunas treneru sertifikācijas sistēmas ieviešanas, lai novērstu situāciju, ka bērnus un jauniešus trenē speciālisti bez attiecīgām iemaņām. Sporta izglītības iestāžu direktoru padomes priekšsēdētāja Diāna Zaļupe sacīja, ka pašreizējais projekts ir jāpārstrādā, lai tas palīdzētu darbā un nebūtu tikai ķeksīša pēc. 

Savukārt LSFP prezidents Einars Fogelis informēja, ka vairāk nekā 4000 speciālistu ir izgājuši sertifikāciju, bet apmēram tūkstoš treneru savus sertifikātus kādu iemeslu dēļ pašlaik nav atjaunojuši. 

Tāpat LSFP biedri kopsapulcē apstiprināja vairāk nekā trīs miljonu eiro budžetu 2019.gadam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sporta politika
Sports
Jaunākie
Interesanti