Panorāma

Panorāma

Panorāma

Vecākiem bažas par izglītības reformas apturēšanu

Daugavas stadionā jaunas tribīnes

Atklāj nacionālo stadionu «Daugava»

Pirmdien svinīgi tiks atklāts rekonstruētais nacionālais stadions “Daugava”, kurš kļūs par mājvietu gan Latvijas futbolam, gan vieglatlētikai, gan arī, protams, Dziesmu un deju svētku dalībniekiem. “Šodien ir svētku diena visai futbola, vieglatlētikas un deju saimei,” raidījumam “Rīta Panorāma” atklāja stadiona “Daugava” valdes loceklis Elmārs Martinsons.

Jau otrdien stadionā “Daugava” notiks vieglatlētikas sacensības “Rīgas kausi 2018”, jūnija sākumā Latvijas futbola izlase aizvadīs divas pārbaudes spēles, bet jūlijā notiks Dziesmu un deju svētku koncerti.

Finansējums stadiona rekonstrukcijai tika iegūts 2014. gadā, pēc tam bijušas dažādas peripetijas, kuras izdevies pārvarēt, un 2017. gada aprīlī objekts tika nodots būvniekiem. Pēc 13 mēnešiem darbs ir pabeigts, un stadions var kalpot futbola, vieglatlētikas un dejotāju vajadzībām.

Martinsons atklāja, ka šobrīd stadionā ir 10461 skatītāju vietas, kas ir gandrīz divreiz vairāk, nekā tas bijis līdz rekonstrukcijai, kad “Daugavas” stadionā varēja pulcēties ap 5600 skatītāju.

Acīm paveras atjaunotās tribīnes, futbola laukums, taču, kā norāda Martinsons, daudz ir modernizāciju arī tur, kur skatītāji to neredz. Un līdz ar to stadions atbilst ne tiki augstākajām futbola un vieglatlētikas prasībām, bet varēs būt arī vieta, kur rīkot koncertus un masu pasākumus.

Šobrīd ir pabeigta rekonstrukcijas pirmā kārta, vēl priekšā otrā, kur mainīsies vieglatlētikas celiņi un futbola laukums. Kā norādīja Martinsons, jau nākamgad būs apsildāms futbola laukums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sporta politika
Sports
Jaunākie
Interesanti