Ar 3x3 basketbola miniturnīru atklāj multifunkcionālu sporta laukumu Brasā

Trešdien Rīgas mērs Mārtiņš Staķis, Brasas apkaimes biedrības pārstāvji un Tokijas olimpiskajās spēlēs zeltu ieguvušie 3x3 Latvijas izlases basketbolisti svinīgi atklāja nesen ekspluatācijā nodoto multifunkcionālo sporta laukumu Brasas apkaimē, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons.

“Rīgas domes labākie palīgi ir mūsu darba devēji – paši rīdzinieki. Un šis sporta laukums tam ir skaidrs apliecinājums – šis ir pirmais lielais ekspluatācijā nodotais līdzdalības budžeta projekts. Biedrība “Brasa” pati nāca klajā ar šo ideju, un rīdzinieki paši ar savu balsojumu to atbalstīja. Un tad pašvaldībai atlika to tikai realizēt, jo cilvēki bija paziņojuši, ko viņi vēlas,” paudis Staķis.

Bet neba tikai svinīgas runas, arī pats laukums tika iemēģināts. 3x3 basketbolā sacentās četras komandas – Rīgas domes, Brasas apkaimes, Čiekurkalna apkaimes un Sarkandaugavas apkaimes. Pēc sīvas, bet draudzīgas cīņas turnīrā uzvaru izcīnīja Sarkandaugavas apkaimes komanda.

Jaunais laukums atrodas teritorijā starp Brasas pārvadu, Invalīdu ielu, Straumes ielu, Brasas cietumu un Laktas ielu. Laukuma pamatā ir asfalta klājums, uz kura atrodas polipropilēna plākšņu segums pelēkā un melnā krāsā, kas marķēts ar basketbola un volejbola līnijām, un uzstādīti divi stacionāri basketbola grozi. Laukuma segumā ir ierīkotas stiprinājuma vietas volejbola tīkla stabiem, kā arī laukuma malā atrodas divi handbola vārti.

Biedrības “Brasa” pieteiktais projekts “Multifunkcionāls sporta laukums Brasā” tika realizēts par līdzdalības budžeta projektu konkursā saņemto finansējumu. Kopējās projekta īstenošanas izmaksas bija 90,8 tūkstoši eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti