Latvijas Gada balva sportā

Latvijas Gada balva sportā 2014

Latvijas Gada balva sportā

Gada balva sportā

Spēlmaņu nakts laureāti vērtē Latvijas gada balvas sportā kandidātus

Aktieri izvērtē gada labākos sportistus

Kuri sportisti ir pelnījuši godu tikt atzītiem par 2015. gada labākajiem? Šo jautājumu “Sporta studija” uzdeva aktieriem, “Spēlmaņu nakts” laureātiem Uldim Dumpim, Ilzei Ķuzulei-Skrastiņai un Dainim Grūbem. Aktieri īpaši izcēla vienīgo latviešu basketbolistu, kurš šobrīd spēlē Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristapu Porziņģi, kā arī bronzas medaļas ieguvēju Pasaules vieglatlētikas čempionātā septiņcīņā Lauru Ikaunieci-Admidiņu.

Vērtējot kungus, vienlīdz labākā sportista godu būtu pelnījis gan Kristaps Porziņģis, gan arī skeletonists Martins Dukurs. “Ja ņem pēc tituliem, tad Martins it kā būtu,” domīgi noteica Dumpis. Savukārt Grūbe norādīja, ka Martinam vēl jātiek pie olimpiskā zelta, bet Porziņģis ir licis viņam kā basketbolu nemīlošam cilvēkam skatīties šo spēli. Un tomēr aktieris pauda uzskatu, ka tituls pienāktos bobslejistiem, īpaši Oskara Melbārža ekipāžai.

“Es tomēr dodu Kristapam Porziņģim, un es paskaidrošu, kāpēc. Šis ir pats sākums, un tas ir vienkārši brīnišķīgs. Pasaule ir uz pekām viņa dēļ šobrīd,” sajūsmināti teica Ķuzule-Skrastiņa.

Runājot par dāmām, aktieri vairāk nosliecās uz Ikaunieces-Admidiņas pusi. “Visas tik smukas meitenes. Es tad liktu Ikaunieci pa priekšu, tā ir dikti smuka meitene,” nezaudējot humora izjūtu, teica Dumpis.

Arī Ķuzuli-Skrastiņu sajūsmina Lauras sniegums – darīt septiņas lietas kopā. Turklāt sportistes sniegumu redzējuši arī aktrises bērni un bijuši sajūsmināti.

Savukārt Grūbe tomēr avansā šo titulu iedotu tenisistei Jeļenai Ostapenko. Viņa ir jauna, un šāda balva iedotu sportistei varenu stimulu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti