Mārupes novadā dibina sporta skolu, sākotnēji attīstīs BMX riteņbraukšanu

Lai uzlabotu un sakārtotu sporta izglītību, Mārupes novadā pašvaldība otrdien nolēma dibināt sporta skolu, liecina vietvaras publicētā informācija. Pēc apstiprinātā sporta skolas nolikuma plānots, ka sākotnēji tiks īstenota viena profesionālās ievirzes izglītības programma BMX riteņbraukšanā.

Mārupes novada sporta skola BMX riteņbraukšanas programmu būs tiesīga realizēt skolas un tās programmas akreditācijas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. Laika gaitā profesionālās ievirzes programmu klāstu Mārupes novada sporta skolā plāno papildināt.

Pēc reģistrēšanas Izglītības iestāžu reģistrā Mārupes novada sporta skola būs atbildīga par sporta izglītības programmas organizēšanu, tajā skaitā nodrošinot sporta nodarbības esošajiem Mārupes Sporta centra un Babītes Sporta kompleksa audzēkņiem līdzšinējā apjomā. 

Atšķirībā no līdzšinējās kārtības, bērniem būs iespējas nodarboties ar sportu ne tikai interešu izglītības programmās, bet arī apgūt profesionālās ievirzes programmas. 

Pašvaldībā norādīja, ka pieņemtie lēmumi nekādi neietekmēs līdzšinējo sporta nodarbību norisi, kas turpināsies pēc līdzšinējā grafika. Pēc sporta skolas reģistrēšanas Izglītības iestāžu reģistrā un faktiskās darbības sākšanas Mārupes Sporta centra un Babītes Sporta kompleksa audzēkņu vecākus aicinās noslēgt jaunus līgumus, nodrošinot sporta nodarbību norisi līdzšinējā apjomā.

Arī visi esošie Babītes Sporta kompleksa un Mārupes Sporta centra 36 treneri turpinās strādāt jaunajā sporta skolā, kuras izveide plānota 2023. gadā, informēja pašvaldība. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti