Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna visai veiksmīgi uzsākusi jauno sezonu – Piektdien Kanādā Vistleras trasē viņa izcīnīja augsto devīto vietu Pasaules kausa sezonas pirmajās sacensībās, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar bobsleja video)

Par sacensību uzvarētāju kļuva kanādiete Elizabete Vatčī, no kuras Lelde Priedulēna atpalika 1,50 sekundes. Goda pjedestāla otro un trešo vietu aizņēma Vācijas sportistes – otrajā vietā Žaklīna Lelinga, trešajā – Tīna Hermana.

Pirmais brauciens Leldei nebija veiksmīgs – viņa uzrādīja tikai 13. rezultātu.

Otrajā braucienā Priedulēna spēja uzlabot savu braucienu un bija piektā labākā. Kopsummā tas ļāva Priedulēnai ierindoties devītajā pozīcijā.

Latvijas skeletonistiem starts sestdienas vakarā, kad par uzvarām cīnīsies mūsu brāļi Martins un Tomass Dukuri. Sacensības varēs vērot LTV7 kanālā plkst 21:45, uzreiz pēc tiešraides no Pasaules čempionāta florbolā, kur Latvijas izlase cīnīsies ar spēcīgo ZViedrijas valstsvienību.

Tikmēr Vistleras trasē Pasaules kausa pirmo posmu aizvadīja arī bobsleja divnieki, šoreiz gan bez Latvijas sportistu klātbūtnes.

Uzvaru pirmajā posmā guva Vācijas bobslejista Frančesko Frīdriha pilotētais divnieks, kurš finišēja pēc minūtes un 44,21 sekundēm. 0,46 sekundes no līderiem atpalika Šveices bobslejista Riko Pētera pilotētais divnieks, bet trešajā vietā ierindojās Dienvidkorejas sportista Vona Jondžona divnieks.