Skeletonists Ivo Šteinbergs: Bez ģimenes nebūtu nekā

Pagājušajā nedēļā Siguldas trasē risinājās pasaules čempionāts skeletonā junioriem. Skeletonistu acīm uz sacensībām noraudzījās LTV raidījums “Sporta studija”.

Ivo Šteinberga brokastis pirms starta bija visai pieticīgas – divas olas un maizīte. Tā viņš dzīvo – īrētā vienistabas dzīvoklī Siguldā, kuru īrē no komandas biedra Tomasa Dukura.

Pēc brokastīm došanās uz trasi – vēl līdz sacensībām palikušas divas stundas. Taču Ivo uzsver – tur būs daudz atbalstītāju. Viņam pašam vien brālis, divas māsas, mamma, tētis un arī suns atbalstīs viņu braucienā.

“Sporta studijai” skeletonists atzina – bez ģimenes viņš nebūtu nekas – bez savas ģimenes, Dukuru ģimenes un skeletona ģimenes.

Pirms trim gadiem Šteinbergs savu mammu nostādījis savdabīgas izvēles priekšā – vai nu iešot armijā, vai trenēsies skeletonā. Mamma Daina zaļo gaismu devusi skeletonam. Viņa neslēpa, ka, skatoties pirmo braucienu, bijusi tuvu ģībonim.

Siguldas trasē netrūka arī Krista Netlaus atbalstītāju. “Ir svarīgi, kad zini, ka esi kādam svarīgs,” “Sporta studijai” atzina junioru vicečempions skeletonā.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Skeletons
Sports
Jaunākie
Interesanti