Rīta Panorāma

Ģitārista un komponista Aivara Hermaņa jubilejas koncerts

Rīta Panorāma

Intervija ar Latvijas Koncerti direktoru Guntaru Ķirsi un grupu “Egari”

Izšķirošie braucieni skeletonā. Telefonsaruna ar Andri Auziņu

Skeletonistiem Dukuriem līdz pēdējiem braucieniem vēl jāizšķiras par starta ieskrējienu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Latvijas skeletona līderi Martins un Tomass Dukuri pēc ceturtdien aizvadītajiem braucieniem ieņem attiecīgi 1. un 3.vietu pasaules čempionātā, bet līdz piektdien atlikušajiem pēdējiem diviem braucieniem viņiem jāizšķiras, kā veikt starta ieskrējienu nekvalitatīvi sagatavotajā Vinterbergas trases starta estakādē, vēstīja Latvijas Televīzijas "Rīta Panorāma".

Otrā brauciena starta ieskrējienā Martina Dukura skeletons izlēca no gropes, kas viņam maksāja zaudētu laiku, lai gan finišā izdevās saglabāt līderpozīcijas divu braucienu summā. Par nepieciešamību uzlabot starta gropi skeletonisti Vinterbergā atgādināja jau ilgstoši, taču darbs netika paveikts.

Trases īpatnību dēļ Dukuri izvēlējās ieskrējienā skeletonu stumt ar slidu neierastajā kreisajā gropē, taču pēc līdzšinējām likstām pastāv iespēja atgriezties pie klasiskā ieskrējiena varianta. Tomass Dukurs ceturtdien pastāstīja, ka apsver, vai neskriet startā klasiskā veidā pa labo pusi. Ļoti dusmīgs par starta estakādes kvalitāti bija arī Martins Dukurs un Latvijas komandas vadība.

Savukārt brāļu Dukuru tēvs un treneris Dainis Dukurs uzsvēra, ka cīņa vēl nav beigusies, un jākoncentrējas izšķirošajiem braucieniem.

Treneris Dainis Dukurs pirms pasaules čempionātā pēdējiem atlikušajiem braucieniem
00:00 / 00:32
Lejuplādēt

Martins Dukurs pēc diviem braucieniem par 0,17 sekundēm apsteidz tuvāko konkurentu olimpisko čempionu krievu Aleksandru Tretjakovu. Tomass Dukurs pēc diviem braucieniem brālim zaudē 0,69 sekundes un atzina, ka piektdien drīzāk pretendēs uz bronzas godalgu.

Trešā brauciena sākums paredzēts plkst. 15.30 pēc Latvijas laika, bet cīņu ceturtajā braucienā skeletonisti turpinās plkst. 17.05. Sacensības tiešraidē rādīs LTV7.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti