Bobslejs un skeletons

Intervija ar Gintu Dzērvi pēc 2.brauciena

Oskara Melbārža ekipāžas pirmais brauciens

Sieviešu otrā brauciena spilgtākie momenti

Skeletoniste Zunte finišē 18.vietā Pasaules kausa pēdējā posmā. Galvenie notikumi

Latvijas skeletoniste Dārta Zunte piektdien Īglsā, Austrijā, ieņēma priekšpēdējo -18.- vietu Pasaules kausa sezonas pēdējā posmā. Uzvaru sezonas kopvērtējumā izcīnīja austriete Janīna Floka, bet pēdējā posmā uzvarēja Krievijas skeletoniste Jeļena Ņikitina.

Uzvaru Ņikitina nodrošināja ar rezultātu divu braucienu summā viena minūte un 47,73 sekundes. Floka atpalika 0,39 sekundes un bija otrā, savukārt trijnieku posmā noslēdza Nīderlandes skeletoniste Kimberlija Bosa 0,64 sekundes aiz uzvarētājas. Zunti no Ņikitinas šķīra 3,06 sekundes.

Dārtas Zuntes otrais brauciens

Zuntei labāk izdevās otrais brauciens, tomēr ar to nepietika, lai apsteigtu vēl kādu sāncensi.

Ginta Dzērves komentārs sacensību noslēgumā

Latvijas junioru izlases treneris Gints Dzērve pēc otrā brauciena telefonsarunā Latvijas Televīzijā atzina, ka Dārta izlaboja daudzas pirmajā braucienā pieļautās kļūdas, bet pieļāva citas, īpaši 9.virāžā.

Dārtas Zuntes pirmais brauciens

Otro reizi karjerā startējot Pasaules kausa posmā, Zunte pirmajā braucienā veica daudz korekciju un finišā līderei zaudēja 1,62 sekundes.

Pirmajā braucienā līderpozīcijās izvirzījās Ņikitina ar 0,39 sekunžu pārsvaru pār sezonas līderi Floku un Bosu, kuras dalīja otro pozīciju.

Ginta Dzērves komentārs pēc pirmā brauciena

Treneris Dzērve pēc pirmā brauciena telefonsarunā Latvijas Televīzijā uzteica Dārtu par Īglsas trasē viņas labāko ieskrējienu, tomēr braucienā sportiste pieļāvusi ļoti daudz muļķīgu kļūdu, cenšoties ieturēt pašas noteikto ideālo trajektoriju.

Sacensībām bija pieteiktas 19 sportistes, tādējādi visas dalībnieces varēja veikt abus braucienus.

Atšķirībā no vīriešu sacensībām pēdējam posmam dāmām bija pieteikušās arī sezonas līderes. Uzvaru teju jau bija garantējusi Floka, kuru no otrās vietas īpašnieces vācietes Tīnas Hermanes šķīra 146 punkti. Par uzvaru posmā pienākas 225 punkti.

Jau vēstīts, ka iepriekš piektdien Pasaules kausa sezonas pēdējā posmā vīriešiem Elvis Veinbergs un Krists Netlaus ierindojās rezultātu tabulas beigās. Nestartēja Martins un Tomass Dukuri, kuri Pasaules kausa kopvērtējumā attiecīgi uzvaru un 3. vietu nodrošināja jau iepriekš un laicīgi devās uz Altenbergu Vācijā gatavoties pasaules čempionātam.