Olimpiskajās spēlēs diskvalificētie Krievijas skeletonisti un bosblejisti startē Pasaules kausā

Par dopinga pārkāpumiem uz mūžu olimpiskajās spēlēs diskvalificētie Krievijas skeletonisti un bosblejisti nedēļas nogalē startēs Pasaules kausa posmā, kas piektdien sāksies Vinterbergas trasē Vācijā.

Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija (IBSF) pēc Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmuma sodīt skeletonistus Aleksandru Tretjakovu un Jeļenu Ņikitinu, kā arī bobsleja pilotu Aleksandru Kasjanovu un vairākus viņa stūmējus, vainīgos sākotnēji atstādināja. Tomēr IBSF komisija vēlāk nolēma atļaut sodītajiem sportistiem startēt, raisot IBSF vadības neizpratni un solījumu meklēt juridisku risinājumu aizlieguma atjaunošanai. 

Krievijas bobsleja un skeletona federācija SOK lēmumu pārsūdzēja Starptautiskajā Sporta arbitrāžas tiesā (CAS).

Pasaules kausa posmu Vinterbergā piektdien sāks skeletona braucēji sieviešu un vīriešu konkurencē, sestdien brauks vīriešu un sieviešu bobsleja divnieki, bet svētdien sacentīsies bobsleja četrinieku ekipāžas. Sacensības tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.

Pasaules čempionātā Vinterbergas trasē 2015.gadā uzvarēja Martins Dukurs, aiz sevis atstājot Tretjakovu. Skeletonā brāļi Martins un Tomass Dukurs par uzvaru cīnīsies arī šoreiz, savukārt dāmu braucienos Latviju pārstāvēs Lelde Priedulēna. 

Sieviešu sacensības sāksies plkst. 11, vīrieši pirmo braucienu aizvadīs plkst. 14.20.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Skeletons
Sports
Jaunākie
Interesanti