Latvijas skeletonistiem zelts un sudrabs Eiropas kausa posmā Siguldā

Latvijas skeletonisti piektdien Siguldas trasē izcīnīja divas augstākās vietas uz goda pjedestāla sezonas pirmajā Eiropas kausa posmā, kur nepārspēts palika Ivo Šteinbergs, bet Krists Netlaus ieguva otro vietu, liecina Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas informācija.

Šteinbergs bija ātrākais abos braucienos, summā finišējot pēc minūtes un 42,34 sekundēm. Otrās vietas ieguvējs Netlaus abos braucienos sasniedza otro labāko rezultātu un no uzvarētāja atpalika 0,35 sekundes, turpretim vācietis Felikss Keizingers noslēdza laureātu trijnieku 0,56 sekundes aiz uzvarētāja.

Vēl viens mājinieks Kristaps Zeila ieguva 16.vietu 34 dalībnieku konkurencē.

Pirmajā braucienā Šteinbergs izvirzījās vadībā ar 0,26 sekunžu pārsvaru pār tuvāko konkurentu Netlauu, savukārt trešais bija Keizingers, no līdera atpaliekot 0,37 sekundes.

Pērnajā sezonā Šteinbergs Eiropas kausa sacensībās Siguldā vienā posmā uzvarēja, bet otrā ieguva 3.vietu.

Jau vēstīts, ka sieviešu konkurencē vienīgā Latvijas pārstāve Dārta Zunte piektdien ieguva 8.vietu.

Pēc sacensību nolikuma, Eiropas kausa izcīņā nav ļauts piedalīties pasaules elites skeletonistiem, tādēļ savu līdzjutēju priekšā nevar atrādīties Martins un Tomass Dukuri, kā arī Lelde Priedulēna. Latvijas izlases līderi gatavojas Pasaules kausa sezonai, kas decembrī sāksies Ziemeļamerikā.

Eiropas kausa sezonas pirmais posms Siguldā sestdien un svētdien turpināsies ar sacensībām bobslejā vīriešu un sieviešu divnieku ekipāžām. Latviju pārstāvēs trīs ekipāžas, ko pilotēs Oskars Ķibermanis, Uģis Žaļims un bobsleja debitants Ralfs Bērziņš, kurš iepriekš startēja kamaniņu sportā.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Skeletons
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti