Īglsā Eiropas kausa sezonas otrajās sacensībās Latvijas skeletonisti izcīna ceturtās vietas

Austrijā Īglsas trasē notiekošajās Eiropas kausa sezonas otrajās sacensībās ceturtdien Latvijas jaunie skeletonisti Paula Kristiāna Lāce un Krists Netlaus izcīnīja ceturtās vietas, liecina organizatoru informācija. Savukārt Srarpkontinentālā kausa izcīņas pirmajās sacensībās Ivo Šteinbergs palika 12. vietā.

Sieviešu konkurencē līdere bija Vācijas skeletoniste Tamāra Zēra. Par viņu 0,65 sekundes lēnāka bija arīdzan vāciete Makse Justa, bet trešajā vietā ierindojās krieviete Olga Potiļicina.

Lāce līderei Zērai zaudēja 1,41 sekundi un ierindojās ceturtajā vietā. Savukārt skeletoniste Dārta Zunte palika 14. vietā, no sacensību uzvarētājas atpaliekot 2,72 sekundes.

Vīriešu konkurencē uz goda pjedestāla kāpa trīs Vācijas sportisti – ātrākais bija Fabians Hihlers, 0,02 sekundes lēnāks par viņu bija Dominiks Radijs, bet trešajā vietā ierindojās Fēlikss Zeibels. Netlaus, atpaliekot no uzvarētāja 0,47 sekundes, palika ceturtais. Savukārt Kristaps Zeila ieguva 26. vietā, tādējādi nekvalificējoties otrajam braucienam.

Jau ziņots, ka pirmās Eiropas kausa sezonas sacensības pagājušās nedēļas nogalē risinājās Siguldā, kur dubultuzvaru guva Ivo Šteinbergs un Netlaus, bet dāmu konkurencē Zunte ierindojās astotajā vietā.

Turpat paralēli Eiropas kausa izcīņas posmam Īgslā ceturtdien norika arī Starpokontinentālā kausa sezonas pirmās sacensības, kurās no Latvijas skeletonistiem dalību ņēma tikai Šteinbergs, ierindojoties 12. pozīcijā. Šjā sacensībās uzvaras laurus plūca vācietis Kilians fon Šleinics, par kuru Šteinbergs bija lēnāks 1,98 sekundes.