Floka uzvar skeletona Pasaules kausa posmā, Priedulēna uz pjedestāla zemākā līmenī

Austriete Janīne Floka piektdien Šveicē uzvarēja Pasaules kausa sezonas priekšpēdējā posma sacensībās sievietēm, kur pēc pašas vēlmes nestartēja Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna. Lelde jau iepriekš izlēma atteikties no starta sev netīkamajā Sanktmoricas trasē, tā vietā izvēloties nedēļas nogalē braukt pakāpi zemāka ranga sacensībās Vācijā, kur piektdien izcīnīja otro vietu. 

Floka divu braucienu summā finišēja pēc divām minūtēm un 19,44 sekundēm. Otrās vietas ieguvēja vāciete Tina Hermane atpalika 0,42 sekundes, bet laureātu trijnieku noslēdza kanādiete Elizabete Vatje, kura bija vēl trīs sekundes simtdaļas lēnāka.

Priedulēna šonedēļ startē Starpkontinentālā kausa posmā Altenbergas trasē Vācijā, kur sacensības paredzētas arī sestdien. Pirmajās sacīkstēs Latvijas sportiste abos braucienos bija otrā un piekāpās tikai mājiniecei Sofijai Grībelei.

Kvalifikācija Phjončhanas ziemas olimpiskajām spēlēm beigsies svētdien, 14.janvārī, taču Leldei par olimpiskās ceļazīmes iegūšanu nav jāsatraucas.

Vēlāk piektdien vīriešu konkurencē Sanktmoricā startēs brāļi Martins un Tomass Dukuri. 

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Skeletons
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti