Štrombergs Kolumbijā izcīna trešo vietu

Sestdien ASV Kolumbijas štata pilsētā Medelinā notiekošajā pasaules čempionātā BMX riteņbraukšanā vīru elites grupā divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs izcīnīja bronzas godalgu, liecina organizatoru informācija.

Vīru elitē superfinālā no Latvijas sportistiem iekļuva Štrombergs un Kristens Krīgers, bet Rihards Veide un Edžus Treimanis finišējā attiecīgi 21. un 27. vietā.

Lielajā superfinālā kvalificējās 16 labākie sportisti. Štrombergs izcīnīja 3. vietu, savukārt Krīgeram 14. vieta. Sacensībās triumfēja Nīderlandes riteņbraucējs Niks Kimmans, bet otrajā vietā ierindojās Austrālijas pārstāvis Sems Vilobijs.