Smukulis un Saramotins nefinišē «E3 Harelbeke» velobraucienā Beļģijā

Latvijas riteņbraucēji Garis Smukulis un Aleksejs Saramotins piektdien nefinišēja vienas dienas velobraucienā "E3 Harelbeke", kas norisinājās Beļģijā, liecina rīkotāju informācija.

Smagajās sacensībās, kurās dalībnieki veica 215,3 kilometrus, tika piedzīvoti vairāki kritieni un vairāki riteņbraucēji tika nogādāti slimnīcā, bet finišu sasniedza 126 no 190 startējušajiem dalībniekiem, kuru vidū nebija "Katusha" komandu pārstāvošais Smukulis un "IAM Cycling" vienību pārstāvošais Saramotins.

Par uzvarētāju kļuva britu sportists Žerāns Tomass no "Team Sky" vienības, kurš finišēja pēc piecām stundām un 15 minūtēm. Viņam 25 sekundes zaudēja Zdeneks Štibars no Čehijas, kurš pārstāv "Etixx-Quick Step" vienību, bet trešais bija čeha komandas biedrs Mateo Trentins no Itālijas, kurš no uzvarētāja atpalika par 38 sekundēm.

Tomass un Štibars no lielās grupas aizmuka 40 kilometrus pirms finiša, pārsvaru spējot nosargāt.

Svētdien notiks vēl viens no pavasara klasiskajām vienas dienas sacensībām - Ģentes-Vevelgemas velobrauciens, kam sekos arī Flandrijas velobrauciens un Parīze-Rubē nākamajās divās nedēļas nogalēs.