Skujiņš finišē 30.vietā garākajā «Tour de France» posmā

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš piektdien finišēja lielajā grupā un tika ierindots 30.vietā "Tour de France" septītajā posmā, kas bija garākais etaps prestižajās daudzdienu sacensībās, liecina rīkotāju informācija.

Posmā uzvarēja Nīderlandes braucējs Dilans Grēnevegens ("Jumbo-Visma"), kurš vairāk nekā sešas stundas ilgušajā braucienā bija ātrākais grupas finiša sprintā. Skujiņš finišu 230 kilometru distancē sasniedza lielajā grupā ar tādu pašu rezultātu kā uzvarētājs.

Pēc divām dienām Vogēzu kalnos riteņbraucēji piektdien izbrauca līdzenumā, paverot iespēju par uzvaru pacīnīties sprinteriem. Posma lielākajā daļā spraiga spēkošanās izpalika, uzvarētāja noskaidrošanu atstājot komandu labāko sprinteru ziņā. Otrais finišu sasniedza austrālietis Kalebs Evanss, bet trešais bija Slovākijas riteņbraucējs Peters Sagans.

Kopvērtējumā pēc septiņiem posmiem līderpozīcijas saglabāja Skujiņa biedrs "Trek Segafredo" komandā itālietis Džūlio Čikone. Skujiņš pēc septiņiem posmiem ieņem 96.vietu 38 minūtes un piecas sekundes aiz līdera. Sacensības turpina 174 dalībnieki.

Prestižākais daudzdienu velobrauciens finišēs Elizejas laukos Parīzē 28.jūlijā. 

Riteņbraukšana
Sports
Jaunākie
Interesanti