Saramotins triumfē Francijā notikušajā "Tour du Doubs" velobraucienā

Latvijas čempions riteņbraucējs Aleksejs Saramotins svētdien triumfēja Francijā notikušajās "Tour du Doubs" vienas dienas sacensībās (UCI kat.1.1)., izcīnot pirmo UCI uzvaru šajā sezonā.

Svētdien 183.5 kilometrus garais brauciens tika aizvadīts kā 13.posms Francijas kausa izcīņas ietvaros. Uz to tika uzaicinātas vairākas ārzemju komandas, ieskaitot Saramotina pārstāvēto "IAM Cycling" vienību.

Saramotins finišu sasniedza pēc četrām stundām, 29 minūtēm un 40 sekundēm, un aiz viņa finišēja vēl trīs cilvēku grupa, no kuriem vietas uz goda pjedestāla ieņēma francūzis Tomā Veklērs ("Europcar") un norvēģis Vegārs Lengens no "Bretagne-Seche" vienības.

Zīmīgi, ka šajaš sacesnībās piedalījās vēl viens Latvijas sportists Jānis Dakteris no Luksemburgas komandas "Differdange" - viņam sacensību noslēgumā 37.vieta.

Kā zināms, sestdien Saramotins izcīnīja otro vietu Eiropas tūrē iekļautajā Juras vienas dienas velobraucienā Šveicē.

Mēneša beigās Saramotins startēs pasaules čempionāta grupas un individuālajā braucienā.