Riteņbraucēja Rožlapa ierindojas 47.vietā grupas braucienā Eiropas spēlēs

Latvijas riteņbraucēja Dana Rožlapa sestdien Baku ierindojās 47.vietā sieviešu grupas braucienā Eiropas spēlēs, liecina rīkotāju informācija. Rožlapa mērķa līniju šķērsoja grupā, kas finišu sasniedza pēdējā.

Uzvarēja baltkrieviete Aļona Omeļjusika, kura 120,7 kilometrus veica trijās stundās, 20 minūtēs un 36 sekundēs. Trīs braucēju finiša sprintā ar tādu pašu rezultātu otro vietu ieguva poliete Katažina Ņevjadoma, bet trešā bija Anna van der Bregena no Nīderlandes.

Rožlapa uzvarētājai zaudēja 13 minūtes un 33 sekundes. Startēja 67 dalībnieces, bet finišu sasniedza 51 riteņbraucēja. Rožlapa iepriekš Baku ieguva 12.vietu distancē ar atsevišķu startu.

Grupas braucienā vīriešiem 215,8 kilometru distancē Latviju svētdien pārstāvēs Aleksejs Saramotins, Gatis Smukulis un Toms Skujiņš.

Jau vēstīts, ka pludmales volejbolā ceturtdaļfinālu sestdien sasniedza Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža, bet Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs zaudēja astotdaļfinālā un sacensības noslēdza dalītā 9.vietā.

Šāvēja Agate Rašmane sestdien ierindojās 16.vietā šaušanā ar pistoli 25 metru distancē un netika pusfinālā, kur startēs astoņas labākās. Lauris Strautmanis šaušanā ar pistoli 50 metru distancē sestdien ieguva 22.vietu kvalifikācijā un 31 dalībnieka konkurencē netika astoņu finālistu vidū.

Savukārt loka šaušanā vīriešiem Eduards Lapsiņš sestdien izstājās izslēgšanas pirmajā kārtā, kur ar 0:6 piekāpās Nīderlandes sportistam Sjefam van den Bergam. Daiļlēkšanā no trīs metru tramplīna startēja Georgs Peskiševs, taču palika pārliecinoši pēdējais 32.vietā.