Rīgas velomaratona maršrutā iekļauj arī vecpilsētu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

“Elkor" Rīgas velomaratona dalībniekiem sagatavoto trasi organizatori trešdien raksturoja kā interesantāko un aizraujošāko pasākuma vēsturē, jo daļa maršruta 31.maijā vedīs pa Vecrīgu, pietuvinot brauciena norisi līdzjutējiem un skatītājiem.

Velomaratona rīkotājs Igo Japiņš ir gandarīts, ka Rīgas dome apstiprināja visu laiku interesantāko trasi, kas atbilst pasaules čempionāta prasībām. Sacensību finišs būs pie Doma baznīcas, un Japiņš cer, ka tas piesaistīs vēl lielāku skatītāju uzmanību. Kuplāko dalībnieku skaitu organizatori sagaida Tautas distancē.

Pērn velomaratonā piedalījās vairāk nekā 4000 dalībnieku, bet šoreiz rīkotāji cer uz vēl kuplāku riteņbraucēju pulku. Ikviens aktīvās atpūtas cienītājs ir aicināts piedalīties kādā no trim distancēm. Licencēti sportisti var pieteikties 94,8 kilometrus garajai sporta distancei. Amatieriem, uzņēmumu kolektīviem un draugu kompānijām vairāk paredzēta 31,6 kilometru Tautas distance, bet visas Latvijas ģimenes aicinātas piedalīties 15,8 kilometru garajā Ģimenes braucienā. 

Rīgas velomaratons norisināsies 32. reizi. Laika gaitā mainījusies ne tikai riteņbraucēju paaudze, bet arī braukšanas paradumi, velosipēdu attīstība, kā arī dalībnieku skaits. Ja sākotnēji velobraucienā piedalījās vien pāris simti dalībnieku, tad šogad riteņbraucēju skaits varētu pārsniegt četrus tūkstošus.

Velomaratona stilīgākais dalībnieks dāvanā saņems jaunu un mūsdienīgu “Scott” velosipēdu, ko parakstījis Latvijas profesionālais šosejas riteņbraucējs Aleksejs Saramotins.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti