Preimanis 48. vietā EČ kalnu divriteņu olimpiskajā krosā, Janevics 24. vietā U-23 grupā

Matīss Preimanis svētdien Alpago (Itālijā) ieguva 48. vietu Eiropas čempionātā kalnu divriteņu olimpiskajā krosā (MTB XCO), taču augstāko vietu no latviešiem U-23 grupas sacensībās guva Pēteris Janevics sasniedzot 24. vietu, liecina organizatoru informācija.

Elites grupā par Eiropas čempionu kļuva francūzis Žiljēns Absalons., kurš distanci veica stundā, 33 minūtēs un 31 sekundē. Preimanis viņam zaudēja desmit minūtes un 41 sekundi un ieņēma 48.vietu. Oskars Muižnieks zaudēja trīs apļus un ieguva 62.vietu starp 63 finišu sasniegušajiem. Startēja 69 riteņbraucēji.

U-23 grupā uzvarēja spānis Pablo Rodrigess. Janevics 24. vietā viņam zaudēja 7:45, bet otrs Latvijas pārstāvis Arnis Pētersons ieņēma 35. vietu zaudējot 9:47. Finišu sasniedza 57 sportisti.