Pieci Latvijas BMX riteņbraucēji startēs Turcijā pirmajās Pasaules kausa sacīkstēs

Nedēļas nogalē Turcija pirmo reizi uzņems Pasaules kausa sacensības BMX superkrosā, kur startēs pieci Latvijas sportisti, piektdien informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF). Elites grupā vienīgais Latvijas pārstāvis būs Eiropas čempionātā 8.vietu ieguvušais Kristens Krīgers.

Sakarjas provincē, Turcijā, sestdien un svētdien notiks Pasaules kausa 5. un 6. posma sacensības. Savukārt oktobra pēdējā nedēļas nogalē turpat risināsies vēl divi posmi, kas noslēgs Pasaules kausa sezonu. Turcijā iepriekš ir notikušas augsta līmeņa sacensības šosejas un MTB riteņbraukšanā, tomēr turki vēlas sevi apliecināt arī BMX apritē. 

LRF sagaida, ka trenera Ivo Lakuča audzēknis Krīgers spēs vismaz sasniegt finālu, kas jelgavniekam šosezon reiz jau bija pa spēkam.

Savukārt Tokijas olimpisko spēļu dalībniece Vineta Pētersone startēs U-23 grupā dāmām. Trenera Ģirta Kātiņa audzēkne aizvada pēdējo sezonu U-23 vecuma grupā un viņas mērķis Turcijā noteikti būs cīņa par godalgām. Eiropas čempionātā Pētersone U-23 grupā ieņēma 7.vietu.

U-23 grupā vīriešiem sacentīsies trīs trenera Mika Puķīša audzēkņi - Niks Rožukalns, Edvards Emīls Liberts un Mārtiņš Zadraks. Trijotnē pieredzējušākais braucējs ir Rožukalns, kurš pēc traumas sadziedēšanas pamazām atgūst labāko sportisko formu. Savukārt Liberts un Zadraks vēl ir junioru vecumā un viņiem galvenais uzdevums būs gūt vērtīgu pieredzi, kā arī izmantot iespējas pacīnīties par pēc iespējas augstāku vietu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti