Latvijas un Baltijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā

Baltijas čempionāta riteņbraukšanā grupas brauciens. Emīls Liepiņš

Baltijas čempionāta riteņbraukšanā grupas brauciens

Par Latvijas čempionu riteņbraukšanā grupas braucienā kronē Liepiņu

Baltijas valstu čempionā riteņbraukšanā grupas braucienā par Latvijas čempionu svētdien tika kronēts Emīls Liepiņš, bet par Baltijas čempionu kļuva Lietuvas sportists Venants Lašinis, liecina organizatoru informācija.

Svētdien sacensību dalībniekiem bija jāveic 164 kilometrus gara trase. Lašinis finišu sasniedza trīs stundās 38 minūtēs un 20 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās Mihkels Raims no Igaunijas, kurš lietuvietim piekāpās 0,1 sekundi, bet par 0,3 sekundēm lēnāks bija arī igaunis Sīms Kiskonens.

Liepiņš Baltijas čempionātā finišēja sestajā vietā, no uzvarētāja atpaliekot 7,6 sekundes, bet viņš bija ātrākais Latvijas sportists, tādējādi izcīnot Latvijas čempiona titulu. No latviešiem otrais ātrākais bija Andžs Flaksis, bet trešais – Pauls Rubenis.