Neilands un Buldinska nopelna gada labāko riteņbraucēju balvas

Kristu Neilandu un Vanesu Buldinsku atzina par Latvijas labākajiem riteņbraucējiem 2019.gadā, otrdien informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Šosejas riteņbraucējs Neilands gada labākā riteņbraucēja titulu nopelnīja pirmo reizi karjerā. Kuldīdznieks pērn uzvarēja piecās sacensībās Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) līmenī, tostarp palika nepārspēts Valonijas viendienas velobraucienā, Ungārijas tūres divos posmos un kopvērtējumā, kā arī Latvijas čempionātā individuālajā braucienā. Neilands 2019.gadā debitēs Pasaules tūrē, pārstāvot komandu “Israel Start – Up Nation”.

Neilands aizvadītā gada izskaņā arī saņēma Uzlecošās zvaigznes balvu Latvijas Gada balvas sportā pasākumā.

Intervija ar Kristu Neilandu pēc Gada balvas sportā saņemšanas

BMX braucēja Buldinska pērn ieguva 12. vietu Eiropas čempionātā un sasniedza 13. pozīciju Pasaules kausa posmā, kā arī bija trešā Eiropas kausa posmā.

Par gada labāko jauno riteņbraucēju kļuva Eiropas BMX čempions B16 grupā Edvards Emīls Liberts.

Gada labākos Latvijas riteņbraucējus noteica četru kritēriju summā pēc līdzjutēju balsojuma portālā lsm.lv, kā arī Latvijas Riteņbraukšanas federācijas, BMX klubu un šosejas, MTB treneru padomju balsojumiem.