Neilands Siguldā finišē septītais «Baltijas ceļa» velobrauciena posmā

"Rietumu Delfin" komandas dalībnieks Krists Neilands ieguva 7.vietu un bija labākais Latvijas riteņbraucējs ceturtdien notikušajā "Baltijas ceļa" velobrauciena otrajā posmā, kas finišēja Siguldā, informēja organizatori. Uzvaru 157,7 kilometru distancē izcīnīja Krievijas velosportists Ivans Balikins.

Riteņbraucēji startēja Rīgā, bet pirmais atrāviens apmēram 55. kilometrā izdevās piecu braucēju grupai, kurā bija arī Andžs Flaksis, tomēr drīz riepas plīsuma dēļ viņš atpalika.

Tuvojoties finišam, peletons gandrīz noķēra līderus, tomēr finiša sprintā uzvaru izcīnīja Balikins, otrajā pozīcijā atstājot austrieti Martinu Veisu. Pirmajā grupā finišēja arī Māris Bogdanovičs, kurš ieņēma 23.vietu.

Kopvērtējumā par līderi kļuva Austrijas riteņbraucējs Klemenss Fankhauzers, savukārt otrais ar tādu pašu rezultātu ir pirmā posma uzvarētājs ukrainis Mihailo Konoņenko. Ceturto vietu ieņem Bogdanovičs 22 sekundes aiz līdera,

Trešais posms piektdien sāksies vēl vienā no Latvijas sportiskākajām pilsētām -Valmierā. Riteņbraucēji vispirms dosies Rūjienas virzienā, bet vēlāk jau iebrauks Igaunijā. Finišs 177 kilometru garajā posmā paredzēts Pērnavā. "Baltijas ceļa" daudzdienu velobrauciens finišēs svētdien Igaunijas galvaspilsētā Tallinā.