MTB riteņbraucējs Preimanis finišē 39.vietā Eiropas čempionātā

Matīss Preimanis svētdien Sanktvendelā, Vācijā, finišēja 39.vietā kalnu riteņbraukšanā (MTB) olimpiskajā kalnu divriteņu krosā (XCO), liecina rīkotāju informācija. Elites grupā Preimanis bija vienīgais Latvijas sportists.

Uzvarēja francūzis Žiljēns Absalons, kurš finišēja pēc stundas, 44 minūtēm un 3,54 sekundēm. Preimanis uzvarētājam zaudēja deviņas minūtes un 17 sekundes.

Iepriekš aizvadītajās U-23 ieskaites grupas sacensībās Arnis Pētersons ieņēma 21. vietu, Pēteris Janevics finišēja 41., bet Raivis Sarkans ierindojās 51. vietā 54 dalībnieku konkurencē.

Junioriem Dāvis Perševics ieguva 68., bet Kārlis Tone - 69. vietu 72 sportistu konkurencē. Juniorēm Rūta Brakovska bija 30. vietā un apsteidza četras sāncenses.