MTB riteņbraucējs Janevics izcīna 36.vietu U-23 pasaules čempionātā

Pēteris Janevics piektdien Dienvidāfrikā izcīnīja 36.vietu U-23 pasaules čempionātā kalnu divriteņu (MTB) krosā, informēja organizatori. Sacensībās Pietermaricburgā Janevics bija vienīgais Latvijas sportists.

Par U-23 pasaules čempionu kļuva Itālijas riteņbraucējs Gerhards Keršbaumers, finišējējot pēc stundas, 28 minūtēm un 55 sekundēm. Vācietis Julians Šelbs atpalika par 58 sekundēm un izcīnīja sudraba godalgu, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena 66 dalībnieku konkurencē pakāpās Nīderlandes riteņbraucējs Mihiels van der Heijdens, kurš čempionam zaudēja minūti un 24 sekundes.

Janevics 28,2 kilometru distancē finišēja astoņas minūtes un 45 sekundes aiz uzvarētāja. Pirms gada pasaules MTB čempionātā Austrijā Janevics startēja junioru grupā, kur ieguva 31.vietu.

Pasaules čempionāts kalnu riteņbraucējiem beigsies svētdien.