MTB riteņbraucējs Blūms aizsniedzas līdz 16.vietai Eiropas čempionātā

Mārtiņš Blūms otrdien Skotijā izcīnīja 16.vietu Eiropas čempionātā kalnu riteņbraukšanā (MTB) olimpiskajā krosā (XCO), liecina rīkotāju informācija. Vēl viens Latvijas riteņbraucējs Arnis Pētersons ieguva 41.vietu.

(papildināts ar Arņa Pētersona iegūto vietu)
Uzvarēja šveicietis Larss Forsters, kurš finišā par 23 sekundēm apsteidza sudraba medaļnieku Itālijas riteņbraucēju Luku Braido. Trešais 34 sekundes aiz uzvarētāja ātrajā trasē finišēja bronzu ieguvušais spānis Davids Valero-Serano. Blūmu 49 finišējušo dalībnieku konkurencē no čempiona šķīra divas minūtes un 16 sekundes.

Pētersons čempionam zaudēja astoņas minūtes un 31 sekundi. Visu brauciena laiku Pētersonu mocīja muguras problēmas, informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Sacensības MTB olimpiskajā krosā Glāzgovā risinājās kā daļa apvienotā Eiropas čempionāta, kas notiek Skotijā un Vācijas galvaspilsētā Berlīnē.

Šosezon labāk starptautiskās sacensībās iepriekš veicās Pētersonam, kurš izcīnīja 8.vietu Pasaules kausa posmā Čehijā. Pērn Eiropas U-23 čempionātā 4.vietu ieguvušais Blūms šogad labākos rezultātus cer sasniegt sacensībās sezonas otrajā pusē.