Medijs: Pārmaiņu skartā riteņbraukšanas sezona atsāksies 1.augustā Itālijā

Koronavīrusa pandēmijas ietekmētā profesionālās riteņbraukšanas sezona atsāksies 1.augustā ar viendienas sacensībām Itālijā, ceturtdien vēstīja Beļģijas sabiedriskā raidorganizācija RTBF, atsaucoties uz sacensību kalendāru, ko komandām izsūtījusi Starptautiskā Riteņbraukšanas savienība (UCI). 

Velobrauciens "Strade Bianche" augusta pirmajā dienā paredzēts Toskānas ceļos, bet nedēļu vēlāk Itālijā plānots klasiskais Milānas-Sanremo velobrauciens. 

Pirmā daudzdienu tūre plānota "Tour de France" no 29.augusta līdz 20. septembrim, savukārt "Giro d'Italia" paredzēts no 3. līdz 25.oktobrim pēc pasaules čempionāta, kas Šveicē risināsies no 20. līdz 27. septembrim. Sezonas pēdējai lielajai tūrei "Vuelta a Espana" jāstartē 1.novembrī. 

Pandēmijas dēļ riteņbraukšanas kalendārā ir pauze, ko organizatori cer kompensēt ar intensīvu sacensību grafiku rudens pusē. Lježas provinces sporta pasākumu direktors Džovanni Boci sarunā RTBF gan uzsvēra, ka vēl arvien par sacensību norisi nevar būt simtprocentīga pārliecība, jo ir sarežģīti prognozēt epidemioloģisko situāciju. Lježas-Bastoņas-Lježas velobrauciens paredzēts 4.oktobrī.

Arī Francijas sporta ministre Roksana Marasineanu uzsvēra, ka sporta pasākumi nebūs prioritāri, ieviešot valstī karantīnas atvieglinājumus. Viņa aicināja rēķināties ar tukšās sezonas iespējamību un sacensību rīkošanu tikai nākamgad, ja būs nelabvēlīgi apstākļi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Riteņbraukšana
Sports
Jaunākie
Interesanti