Latvijas riteņbraucēji Šveicē U23 pasaules kausa posmā izcīna augstas vietas

Šveicē notiekošajā Pasaules kausa izcīņas MTB XCO krosa ceturtajā posmā U23 vecuma grupas sacensībās augsto ceturto vietu izcīnīja “ZZK/ Cēsis” un Latvijas izlases sportists Arnis Pētersons, sasniedzot visu laiku augstāko panākumu Latvijas MTB riteņbraukšanas vēsturē, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārs

Labs sniegums arī “ZZK/Cēsis” otrajam braucējam Mārtiņam Blūmam, kurš 110 dalībnieku konkurencē finišēja devītajā vietā.

Pētersons 28, 4 kilometru garo distanci veica pēc 1 stundas 19 minūtēm un 1 sekundes. No trešās vietas ieguvēja un šī gada pasaules čempiona Samuela Gazē Pētersonu šķīra vien 21 sekunde. Par posma uzvarētāju kļuva Tituans Karods, kuram ceturtās vietas ieguvējs zaudēja 2 minūtes un 58 sekundes. Tikmēr otrais palika dānis Simons Andreasens, kurš Pētersonam bija priekšā par 43 sekundēm.

Savukārt Blūms Karodam zaudēja 4 minūtes un 14 sekundes.