Latvijas riteņbraucēji netiek desmitniekā «Baltijas ceļa» velobrauciena posmā

"Alpha Baltic/ Unitymarathons.com" komandas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs piektdien Pērnavā finišēja 12. vietā un bija labākais Latvijas dalībnieks "Baltijas ceļa" velobrauciena trešajā posmā, kur uzvarēja ukrainis Mihailo Konoņenko un kļuva par līderi kopvērtējumā, informēja organizatori.

Riteņbraucēji 164,5 kilometru posmu sāka Valmierā, bet neilgi pēc Igaunijas robežas šķērsošanas no lielās grupas aizbēga četri sportisti, taču viņus nepilnus piecus kilometrus pirms finiša lielā grupa noķēra. Finiša sprintā ātrākais bija Konoņeko, tādējādi uzvarot jau otrajā no trim posmiem.

Pirmajā grupā finišēja arī Latvijas čempions Andris Vosekalns, kurš ieņēma 19.vietu, un Kristofers Rācenājs, ierindojoties 27.vietā.

Kopvērtējumā Konoņenko par deviņām sekundēm apsteidz līdzšinējo līderi austrieti Klemensu Fankhauzeru, bet Bogdanovičs ir ceturtais 33 sekundes aiz Ukrainas braucēja. Komandu vērtējumā “Alpha Baltic/Unitymarathons.com” ir astotā, savukārt “Rietumu–Delfin” – desmitā. Jauno braucēju (U-23) konkurencē trešo vietu ieņem Vosekalns.

"Baltijas ceļā" velobraucienā atlikušie divi posmi notiks Igaunijas ceļos. Sestdien sportisti veiks 165,5 kilometrus no Pērnavas līdz Vīlandei, bet svētdien turpinās ar 197,6 kilometru posmu līdz Tallinai.