Itālietis Kiki uzvar Rīgas-Jūrmalas «Grand Prix» izcīņā

"Vini Fantini" komandas riteņbraucējs itālietis Frančesko Kiki sestdien uzvarēja Rīgas-Jūrmalas "Grand Prix" izcīņā, informēja organizatori. Labākais Latvijas braucējs bija Reinis Andrijanovs, kurš finišu sasniedza lielajā grupā un mērķa līniju šķērsoja sestais.

Godalgoto vietu sadalījumu noteica grupas sprintā - otrais bija vēl viens Itālijas riteņbraucējs Marko Benefato no "Astana" kontinentālas komandas, savukārt Igaunijas izlases dalībnieks Martins Lāss finišēja trešais. "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" braucēju Andrijanovu 168 kilometru grupas braucienā apsteidza arī jaunzēlandietis Tomass Rodžerss un krievs Leonīds Krasnovs.

Lielajā grupā finišēja 33 ātrākie - viņu vidū bija arī 15.vietu ieguvušais Indulis Bekmanis un Latvijas čempions Aleksejs Saramotins, kam tika 16.vieta. Finišu sasniedza 132 dalībnieki.

Startēja Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) profesionālās kontinentālās komandas, UCI kontinentālās komandas, kā arī trīs nacionālās izlases, tostarp Latvija. Vēlreiz riteņbraucēji startēs svētdien, kad cīnīsies Jūrmalas "Grand Prix" izcīņā 182 kilometru distancē.